gazy techniczne | sprzęt spawalniczy

Butle z helem Warszawa - gaz gel

Zamów butle z helem od TelGas

Jedną z kategorii produktów dostępnych w ofercie TelGas są butle z helem. Stanowią one częsty wybór osób prywatnych oraz firm organizujących imprezy, na których prym wiodą unoszące się w powietrzu balony. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe z uwagi na to, że gaz hel hest lżejszy od innych związków tworzących atmosferę i dzięki wyporności powietrza pozwala balonom wznieść się nawet 8 kilometrów na ziemię.

Każda butla z helem dostępna w ofercie TelGas to szczelny produkt, który nie sprawia żadnych problemów w codziennej eksploatacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zakończeniu pompowania zamknąć butlę i wykorzystać hel przy następnej okazji. Nasze butle z helem zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej eksploatacji, a zawarty w nich hel zachowuje swoje pierwotne właściwości na długi czas. 

Gaz hel – nie tylko dla branży rozrywkowej

Oczywistym jest, że gaz hel jest wykorzystywany na szeroką skalę głównie w branży rozrywkowej. Korzysta z niego wiele firm z miasta Warszawa, dla których organizacja pikników bądź festynów dla dzieci stanowi element codziennej pracy. Okazuje się jednak, że również inne branże nie mogą obyć się bez profesjonalnych butli z helem. Bardzo często stanowią one element wyposażenia nurków. Hel wraz z azotem i tlenem tworzy tzw. Trimiks, dzięki któremu nurkowie znacznie obniżają ryzyko zatoru w naczyniach krwionośnych podczas oddychania pod wodą. Z gazu helu korzystają też spawcze TIG oraz MIG, gdyż jest on świetnym gazem osłonowym tworzącym neutralną atmosferę  przy spawaniu aluminium. Warto wspomnieć także chociażby o funkcji chłodzenia nadprzewodników lub gazu napędowego dla sterowców. 

Prosta obsługa butli z helem

Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupiona butla z helem będzie łatwa w samodzielnej obsłudze, koniecznie postaw na ofertę warszawskiego TelGas. Niezależnie od tego czy planujesz imprezę okolicznościową czy zależy Ci na zapewnieniu nietuzinkowych dekoracji, nasze propozycje są dla Ciebie. 

Dostarczamy butle z helem sprawdzające się znakomicie zarówno w przypadku zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych. To właśnie dlatego zakres naszych odbiorców obejmuje zarówno osoby prywatne, jak i firmy, dla których zastosowanie helu jest niezmiernie istotne w codziennej działalności. 

Poszukując sprawdzonego dostawcy butli z helem z miasta Warszawa, z pewnością warto zwrócić uwagę na propozycje TelGas. W ramach naszej codziennej pracy dostarczamy również inne gazy techniczne, stawiając bezpieczeństwo i satysfakcję Klientów na pierwszym miejscu. Zapraszamy!