gazy techniczne | sprzęt spawalniczy

Gazy techniczne

USŁUGI

W zakresie naszych usług

Gazy techniczne w naszej ofercie

shutterstock_1477492292-ai

Propan

shutterstock_1477492292-ai

Tlen

shutterstock_1477492292-ai

Azot

shutterstock_1477492292-ai

Argon

shutterstock_1477492292-ai

Hel

shutterstock_1477492292-ai

Acetylan

shutterstock_1477492292-ai

Dwutlenek węgla

shutterstock_1477492292-ai

Mieszanki spożywcze

Szeroka oferta gazów technicznych – Warszawa

Jedną z głównych specjalności firmy TelGas jest sprzedaż gazów technicznych na terenie miasta Warszawa. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o zapewnienie kompleksowego wsparcia niezależnie od charakteru zlecenia. Nasza bogata oferta obejmuje gazy techniczne znajdujące zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu. Niezależnie od tego czy działasz w branży energetycznej, spożywczej, motoryzacyjnej, czy Twoją dziedziną jest medycyna lub metalurgia, z pewnością zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązania. 

Dostarczamy sprawdzone gazy techniczne

Dostarczając gazy techniczne w Warszawie przykładamy dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa. W związku z tym współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi producentami, co daje gwarancję pewnych, wysokiej jakości produktów. Dbamy zarówno o prawidłowe przechowywanie, jak i nienaganne parametry oferowanych gazów technicznych. TelGas obsługuje z powodzeniem zarówno Klientów prywatnych, jak i warszawskich przedsiębiorców. Potrafimy dopasować się do specyficznych potrzeb odbiorców i zapewnić im rzetelne wsparcie na każdym etapie współpracy. 

Respektujemy zasady BHP oraz wszelkie dyrektywy regulujące działalność firm oferujących gazy techniczne. W efekcie, jakość naszej obsługi zasługuje na najwyższe noty i za każdym razem spełnia oczekiwania odbiorców. Zdajemy sobie sprawę, że specyficzne właściwości poszczególnych gazów wymagają stosownej wiedzy odnośnie ich eksploatacji, dlatego chętnie odpowiadamy na pytania Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie oferowanych przez nas gazów były bezpieczne i efektywne.

Szeroki zakres usług TelGas

Oprócz standardowych usług związanych z dostarczaniem gazów technicznych, oferujemy m.in. transport i sprzedaż butli gazowych oraz legalizację butli do gazów sprężonych. Legitymujemy się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz systematycznie zdobywamy wiedzę pozwalającą na wdrażanie nowoczesnych technologii. Dzięki temu możemy zagwarantować napełnienie butli ustaloną wcześniej ilością gazu, maksymalną szczelność butli, a także pewność, że zakupione gazy techniczne zostaną dostarczone zgodnie z wyznaczonym terminem. 

Bez względu na to jakie są wymagania Twojego biznesu oraz jakie gazy są Ci niezbędne do użytku prywatnego, oferta przygotowana przez firmę TelGas okaże się dla Ciebie odpowiednim wyborem. Szczegóły dotyczące pełnej gamy świadczonych przez nas usług oraz aktualnie dostępnych gazów zawarliśmy poniżej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!