gazy techniczne | sprzęt spawalniczy

Legalizacja butli gazowej Warszawa

Dlaczego legalizacja butli jest tak ważna?

Zarówno legalizacja butli CO2, jak i innych butli gazowych jest obowiązkiem wynikającym z ustawy. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego dopełnienie tego zadania jest niezmiernie istotne. Działania związane z legalizacją mają na celu przede wszystkim zapewnienie użytkownikom pełnego bezpieczeństwa podczas użytkowania butli. 

Zakres czynności, które obejmuje legalizacja butli powietrznych jest bardzo szeroki i pozwala na kompleksowe sprawdzenie czy dany produkt nadal właściwie spełnia swoją funkcję. Oprócz oględzin zewnętrznej struktury butli, specjaliści warszawskiego TelGas dokonują także analizy grubości powłoki zewnętrznej zbiornika. Niezależnie od tego czy zostanie nam powierzona legalizacja butli nurkowych czy innego rodzaju butli, z pewnością staniemy na wysokości zadania i rzetelnie sprawdzimy stan techniczny produktu. 

Legalizacja butli gazowej we współpracy z TelGas

W ramach naszej działalności dokonujemy legalizacji butli na potrzeby Klientów reprezentujących rozmaite branże. W tak dużym mieście jak Warszawa tego rodzaju usługi są mocno rozwinięte, jednak to rzetelność specjalistów TelGas jest najbardziej doceniana przez odbiorców o czym świadczy szerokie grono stałych Klientów ze Stolicy. Każdy z naszych pracowników posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki którym legalizacja butli gazowej przebiega zgodnie z planem. 

Oceniamy m.in. ślady korozji, widoczność informacji na produkcie oraz czystość powłoki zewnętrznej. Legalizacja butli CO2 oraz innych butli obejmuje także sprawdzenie wnętrza butli ze szczególnym uwzględnieniem zaworów oraz uszczelnień. Niezmiernie istotnym elementem legalizacji butli powietrznych jest także próba ciśnieniowa. 

Po dokonaniu czynności związanych z legalizacją butli CO2 przygotowujemy dokumentację odbiorową. Niezbędne informacje obejmujące datę oględzin oraz termin ważności legalizacji zostają umieszczone na butli. Warto zaznaczyć, że legalizacja butli powietrznych uwzględnia nie tylko obowiązujące normy, ale także parametry i przeznaczenie produktu. W związku z tym okres ważności legalizacji nie jest stały.

Odpowiedzialność specjalistów TelGas

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że legalizacja butli nurkowych oraz innego rodzaju butli wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także skrupulatności i dbałości o szczegóły. W związku z tym, specjaliści TelGas systematycznie poszerzają swoją wiedzę i dokonują rzetelnych legalizacji butli gazowych dla zróżnicowanych grup odbiorców z miasta Warszawa. Jeśli chcesz mieć pewność, że  legalizacja butli została powierzona specjalistom o potwierdzonych kompetencjach, koniecznie skontaktuj się z TelGas!